Beach View Porto

  • 30 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Situovaný ve čtvrti Aldoar - Foz do Douro - Nevogilde města Porto, apartmán Beach View Porto je 15 km od letiště Francisco Sa Carneiro. Tento apartmán o rozloze 30 m^2 poskytuje přímý přístup do Pláž Carneiro a zahrnuje 1 ložnic.

V apartmánu jsou také kuchyňka a 1 koupelen.

Knihkupectví Livraria Lello je 15 minut jízdy od ubytování, zatímco Maják Douro River je asi 450 metrů daleko. Popular da Foz, která se nachází 550 metrů od apartmánu, potěší hosty jídly středozemní kuchyně. Autobusová zastávka Praia da Luz je vzdálena přibližně 5 minut chůze od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Beach View Porto
Casa Corte Real
Cena pouze pro mobilní zařízení

Casa Corte Real

9.6
Skvělý 10 recenzí
400 m od ubytování
USD 262 USD 236
za noc
Casa Rua Bela - Beachside Apartments
Cena pouze pro mobilní zařízení

Casa Rua Bela - Beachside Apartments

8.9
Vynikající 78 recenzí
571 m od ubytování
USD 214 USD 193
za noc
Sea View Terrace
Cena pouze pro mobilní zařízení

Sea View Terrace

10
Skvělý 1 recenzi
872 m od ubytování

    Vybavení

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 18:00
    Odhlášení: od 08:00 do 11:00
    Číslo licence76374
    Často kladené otázky
    • Kde se apartmán Beach View Porto nachází?
      Apartmán Beach View Porto se nachází v blízkosti Pláž Ingleses.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Beach View Porto apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Beach View Porto apartmán patří mimo jiné Knihkupectví Livraria Lello, Maják Douro River, Ponte de Dom Luís I.
    • Jsou v blízkosti apartmán Beach View Porto apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Beach View Porto apartmán patří restaurace Popular da Foz a Peixaria do Bairro, které se nacházejí jen asi 7 minut chůze.
    • Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 30 m².

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Beach View Porto

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít